Чемпіонат України (U-11): «Сокіл» зазнав двох поразок в двох іграх

0
336

Так вже склалося за календарем, що в середу вихованцям Олександра Бондара належало зіграти з двома командами, які мали однакову кількість очок, і наш ранковий суперник, СКА «Гармонія», який посідав п’яте місце, поступався ФК «Respect» лише за різницею забитих та пропущених м’ячів.

Не одразу хмельничани увійшли у гру, багато помилялися біля свої воріт, і це призвело до того, що до середини першого тайму «Сокіл» пропустив три м’ячі. Лише після цього «соколята» почали створювати власні моменти, одним з яких був вихід двох наших гравців на воротаря, але цю чудову нагоду скоротити рахунок реалізувати не вдалося.

Справа зрушила по перерві, коли Володимир Марцінішин на 14-й хвилині ударом з-меж штрафного майданчика відіграв один м’яч. Надалі у «Сокола» ще виникали моменти, особливо після стандартів, але надійно грав воротар «Гармонії». На 18-й хвилині після дальнього удару Рауля Гулієва м’яч вчетверте влетів у ворота «Сокола». Рахунок 4:1 і став підсумком цієї гри.

9 лютого. Чемпіонат України серед юнаків (U-11)

СКА «Гармонія» (Одеса) – «Сокіл» (Хмельницький) – 4:1 (3:0)

«Сокіл»: Роман Галайко (Ярослав Самарічев, 13-23) – Максим Божук, Олександр Семенюк, Ілля Бабій, Захар Кирик, Андрій Лінник, Володимир Марцінішин, Денис Ящук, Данііл Бондар
Тренер Олександр Бондар

Голи: Михайло Іваненко, 3,4, Назар Єфстаф’єв, 7, Рауль Гулієв, 18 – Володимир Марцінішин, 14

Попередження: Мілєн Нужний, 19, Рауль Гулієв, 22

І другу гру «соколята» розпочали не кращим чином, пропустивши м’яч у власні ворота вже після першої атаки суперника. Згодом «Сокіл» створив чимало загроз воротам ФК «Respect», але вирішального точного удару так і не було. Натомість, перед самою перервою лучани збільшили свою перевагу після удару Ярослава Бачинського.

За три хвилин по перерві ФК «Respect» після дублю Мартина був попереду вже в три м’ячі. У нашої ж команди м’яч не йшов у ворота, як це було після удару Кирика в штангу. І тільки за лічені секунди до сирени гол-красень Максима Божука дозволив «Соколу» уникнути «сухої» поразки.

В четвер, 10 лютого, «Сокіл» проведе заключну гру на івано-франківському турі. Вона буде проти місцевого «Урагану» і розпочнеться об 11.30.

ФК «Respect» (Луцьк) – «Сокіл» (Хмельницький) – 3:1 (2:0)

«Сокіл»: Данііл Бондар (Ярослав Самарічев, 13) – Максим Божук, Олександр Семенюк, Ілля Бабій, Захар Кирик, Андрій Лінник, Володимир Марцінішин, Денис Ящук, Роман Галайко

Голи: Ігор Мартин, 2,15, Ярослав Бачинський, 12 – Максим Божук, 24

Попередження: Ігор Мартин, 11

В решті матчів третього ігрового дня третього з’їзного туру зафіксовані такі результати:

«Барса» (Шостка) – ДЮСШ «Фаворит» (Подільськ, Одеська обл.) – 0:1
ФК «Respect» (Луцьк) – «КІВС Футзал» (Львів) – 2:2 (пенальті 3:2)
ФК «Чорне море» (Одеса) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 1:2
ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) – «Локомотив» (Кривий Ріг) – 4:1
«Іллічівець» (Чорноморськ) – ДЮСШ ХФТІ (Харків) – 1:2
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «КІВС Футзал» (Львів) – 2:1
СКА «Гармонія» (Одеса) – ДЮСШ ХФТІ (Харків) – 5:1
ФК «Чорне море» (Одеса) – ДЮСШ «Фаворит» (Подільськ, Одеська обл.) – 3:0