Чемпіонат України (U-11): «Сокіл» поступився «Гармонії» та ФК «Respect»

0
620

В першій з двох ігор середи суперником дитячої команди «Сокола» (U-11) була одеська команда СКА «Гармонія», єдина, яка в перші два ігрових днях не втратила жодного точка, тож, була лідером турнірної таблиці.

Швидко, на другій хвилині, пропущений м’яч не вплинув на намагання вихованців Олександра Бондаря грати в свій футзал, наближаючись до воріт суперника за рахунок дрібних та середніх передач. На жаль, в атаках не вистачало завершення, і в кінці першого тайму «Сокіл» пропустив вдруге. В перерві тренер дещо поправив гру «соколят», і спочатку Захар Кирик вміло підставив ногу під м’яч на ауті нашої команди, а невдовзі Ілля Бабій знайшов мить, щоб вразити ворота «Гармонії» в той момент, коли біля її воріт була пожежа. Втім, втримати нічийний рахунок «Соколу» не вдалося. Помітним було бажання забити і втретє, але пропущена контратака призвела до третього голу в наші ворота. Поразка 2:3, але це той самий випадок, коли наші дітки в цій грі на такий підсумок матчу не заслуговували.

Згодом ввечері за календарем у «Сокола» був поєдинок з ФК «Respect», який в своїй першій грі в середу здолав львівський «КІВС Футзал» 4:1. Хмельничани так потужно розпочали гру, що тренер луцької команди вже на третій хвилині змушений був брати тайм-аут, адже за цей нетривалий час «Сокіл» міг забивати тричі. Але не реалізувавши свої моменти, «соколята» почали помилятися біля власних воріт, чим і скористався суперник, створивши собі перевагу в три м’ячі. Один з них вдалося відіграти Іллі Бабію: його прямий удар зі штрафного був невідпорним. Однак, останнє слово в цій 12-тихвилинці було за «Respect-ом» – 1:4.

Після перерви суперники обмінялися забитими м’ячами: в «Соколі» відзначився Олександр Семенюк. Захар Кирик на 20-й хвилині скоротив відставання хмельничан до двох м’ячів. На більше у хмельничан сил не вистачило, а під завісу гри вони пропустили ще двічі – 3:7.

В заключний день першого зїзного туру чемпіонату України U-11, 28 жовтня, «Сокіл» зіграє з однолітками з івано-франківського «Урагану». Початок гри о 9.00.