Чемпіонат України (U-11): «Сокіл» по разу програв і виграв

0
621

В другий ігровий день чемпіонату України серед команд вищої ліги U-11 вихованці ДЮСШ «Сокіл», тренером яких є Олександр Бондар, двічі виходили на майданчик спорткомплексу «Black Sea PSV», що в Крижанівці (Одеська обл.).

В грі проти «Іллічівця» наші юнаки не кращим чином розпочали поєдинок і на перших хвилинах пропустили три м’ячі. Надалі гру вдалося вирівняти, але помилки в заключній стадії атак не дозволяли реалізовувати свої моменти. В решті решт, свій єдиний м’яч «Сокіл» забив в другому таймі (відзначився Назар Дмитрієв), але було це вже за рахунку 0:6 – тож поразка 1:6.

Другу гру, проти ДЮСШ ХФТІ, хмельничани розпочали дуже впевнено і на 5-й хвилині завдяки двом голам Іллі Бабія були попереду 2:0. Зберегти цю перевагу до перерви не вдалося, і перший тайм завершився 2:2. В другому ж таймі був забитий всього один м’яч, і його в свій актив після блискучого сольного проходу записав гравець «Сокола» Олександр Семенюк – перемога 3:2.

В середу, 27 жовтня, у вихованців Олександра Бондаря буде ще дві гри: проти СКА «Гармонії» та проти ФК «Respect».