Чемпіонат України (U-10): «Сокіл» здобув перемогу над «Футзал-Дніпро»

0
842

У вівторок, 7 листопада, у Львові стартував чемпіонат України серед команд U-10. Хмельницький «Сокіл» в цьому змаганні представлений командою вікової категорії 2014 р.н. (тренер – Микола Григорович Сохорук), а загалом в цей турнір заявилося 12 команд.

За регламентом учасники чемпіонату України поділені на чотири групи, і «Сокіл» потрапив до групи А, де його суперники МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) та ФК «Локомотив»-ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець». По дві команди з кожної групи виходять до чвертьфіналу, а команди, які посядуть треті місця в групах, розіграють 9-12 місця.

В перший ігровий день суперником підопічних Миколи Сохорука був МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро). Виграючи на початку другого тайму 3:0, «соколята» протягом трьох хвилин пропустили три м’ячі. Втім, кінцівка була за нашими дітками, які забили ще двічі. Зазначимо, що всі п’ять м’ячів у «Сокола» на рахунку Захара Ткача.

7 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-10). Група А
«Сокіл» (Хмельницький) – МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 5:3 (2:0)

«Сокіл»: Богдан Томусяк, Андрій Савчук, Тимур Болістовський – Костянтин Михайлюк, Ярослав Поліщук, Максим Макоївець, Максим Березовський, Іван Ремішевський, Захар Ткач, Тимофій Філімонов, Максим Осадчук, Георгій Рузич, Святослав Вікнянський
Тренер Микола Сохорук

Голи: Захар Ткач, 2,2,12,17,20 – Роман Соболь, 12,14, Ярослав Ткаченко, 15

Результати інших матчів першого ігрового дня

Група А
МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – ФК «Локомотив»-ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець» (Одеса) – 1:1 (пенальті 1:2)

Група B
«КІВС-in.IT» (Львів) – FC «Sportkids» (c. Крюківщина, Київська обл.) – 0:9
FC «Sportkids» (c. Крюківщина, Київська обл.) – ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець»-ФК «Локомотив» (Чорноморськ, Одеська обл.) – 0:11

Група C
ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – 1:3
ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) – ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – 4:4 (пенальті 3:2)

Група D
ФК «Форвард» (Запоріжжя) – ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – 7:1
ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – МФК «Лідер» (Суми) – 1:8

Турнірні таблиці після першого ігрового дня

Група А
1. «Сокіл» (Хмельницький) – 1 гра, 3 очки, м’ячі 5:3
2. ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ, Одеська обл.) – 1 гра, 2 очки, м’ячі 1:1
3. МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 2 гри, 1 очко, м’ячі 4:6

Група B
1. ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець»-ФК «Локомотив» (Чорноморськ, Одеська обл.) – 1 гра, 3 очки, м’ячі 11:0
2. FC «Sportkids» (c. Крюківщина, Київська обл.) – 2 гри, 3 очки, м’ячі 9:11
3. «КІВС-in.IT» (Львів) – 1 гра, 0 очок, м’ячі 0:9

Група C
1. ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – 1 гра, 3 очки, м’ячі 3:1
2. ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) – 1 гра, 2 очки, м’ячі 4:4
3. ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – 2 гри, 1 очко, м’ячі 5:7

Група D
1. МФК «Лідер» (Суми) – 1 гра, 3 очки, м’ячі 8:1
2. ФК «Форвард» (Запоріжжя) – 1 гра, 0 очок, м’ячі 7:1
3. ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – 2 гри, 0 очок, м’ячі 2:15

В середу, 8 листопада, вихованці Миколи Сохорука двічі вийдуть на майданчик: о 10.45 гра проти ФК «Локомотив»-ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець» (Одеса), час початку другої гри залежить від того місця (перше чи друге), яке «Сокіл» посяде після групового етапу.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ