Чемпіонат України (U-10): «Сокіл» здобув дві перемоги і вийшов в півфінал

0
739

В середу, 8 листопада, у Львові був другий ігровий день чемпіонату України серед команд U-10. Хмельницький «Сокіл» в цьому змаганні представлений командою вікової категорії 2014 р.н. (тренер – Микола Григорович Сохорук).

В цей ігровий день підопічні Миколи Сохорука провели дві гри. Перша була заключною на груповому етапі – проти ФК «Локомотив»-ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець» (Одеса). В другій половині дня «Сокіл» зіграв чвертьфінальну гру, в якій суперником була команда ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.).

8 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-10). Група А. 2 тур
ФК «Локомотив»-ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець» (Одеса) – «Сокіл» (Хмельницький) – 2:5 (0:2)

«Сокіл»: Богдан Томусяк, Андрій Савчук, Тимур Болістовський – Костянтин Михайлюк, Ярослав Поліщук, Максим Макоївець, Максим Березовський, Іван Ремішевський, Захар Ткач, Тимофій Філімонов, Максим Осадчук, Георгій Рузич, Святослав Вікнянський
Тренер Микола Сохорук

Голи: Дмитро Охременко, 13,20 – Максим Березовський, 5, Тимофій Філімонов, 6, Захар Ткач, 12,15, Костянтин Михайлюк, 12

8 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-10). 1/4 фіналу
«Сокіл» (Хмельницький) – ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) – 2:0 (0:0)

«Сокіл»: Богдан Томусяк, Андрій Савчук, Тимур Болістовський – Костянтин Михайлюк, Ярослав Поліщук, Максим Макоївець, Максим Березовський, Іван Ремішевський, Захар Ткач, Тимофій Філімонов, Максим Осадчук, Георгій Рузич, Святослав Вікнянський
Тренер Микола Сохорук

Голи: Костянтин Михайлюк, 17,17

Результати інших матчів групового етапу другого ігрового дня

Група B
ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець»-ФК «Локомотив» (Чорноморськ, Одеська обл.) – «КІВС-in.IT» (Львів) – 10:0

Група C
ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) – 4:2

Група D
МФК «Лідер» (Суми) – ФК «Форвард» (Запоріжжя) – 4:1

Турнірні таблиці після групового етапу

Група А
1. «Сокіл» (Хмельницький) – 2 гри, 6 очок, м’ячі 10:5
2. ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ, Одеська обл.) – 2 гри, 2 очки, м’ячі 3:6
3. МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 2 гри, 1 очко, м’ячі 4:6

Група B
1. ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець»-ФК «Локомотив» (Чорноморськ, Одеська обл.) – 2 гри, 6 очок, м’ячі 21:0
2. FC «Sportkids» (c. Крюківщина, Київська обл.) – 2 гри, 3 очки, м’ячі 9:11
3. «КІВС-in.IT» (Львів) – 1 гра, 0 очок, м’ячі 0:9

Група C
1. ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – 2 гри, 6 очок, м’ячі 7:3
2. ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) – 2 гри, 2 очки, м’ячі 6:8
3. ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – 2 гри, 1 очко, м’ячі 5:7

Група D
1. МФК «Лідер» (Суми) – 2 гри, 6 очок, м’ячі 12:2
2. ФК «Форвард» (Запоріжжя) – 2 гри, 3 очки, м’ячі 8:5
3. ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – 2 гри, 0 очок, м’ячі 2:15

Результати інших чвертьфінальних матчів

ФК «Локомотив»-ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ, Одеська обл.) – ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – 1:3
ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець»-ФК «Локомотив» (Чорноморськ, Одеська обл.) – ФК «Форвард» (Запоріжжя) – 6:0
FC «Sportkids» (c. Крюківщина, Київська обл.) – МФК «Лідер» (Суми) – 2:9

Турнір за 9-12 місця
ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – 3:0
МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – «КІВС-in.IT» (Львів) – 2:1

В четвер, 9 листопада, вихованці Миколи Сохорука проведуть півфінальний матч проти команди ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець»-ФК «Локомотив» (Чорноморськ, Одеська обл.), початок гри о 15.15. В залежності від його результату «Сокіл» зіграє або в матчі за 3 місце (початок о 17.30), або в фіналі (початок о 18.15).

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ