Чемпіонат України (U-10): «Сокіл» фінішував на четвертому місці

0
514

В четвер , 9 листопада, у Львові був третій, заключний ігровий день чемпіонату України серед команд U-10. Хмельницький «Сокіл» в цьому змаганні був представлений командою вікової категорії 2014 р.н. (тренер – Микола Григорович Сохорук).

В цей ігровий день підопічні Миколи Сохорука спочатку провели півфінальну гру, в якій суперником була команда ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець»-ФК «Локомотив» (Чорноморськ, Одеська обл.), а після поразки в ній – гру за третє місце проти команди МФК «Лідер» (Суми).

9 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-10). 1/2 фіналу
«Сокіл» (Хмельницький) – ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець»-ФК «Локомотив» (Чорноморськ, Одеська обл.) – 1:3 (0:3)

«Сокіл»: Богдан Томусяк, Андрій Савчук, Тимур Болістовський – Костянтин Михайлюк, Ярослав Поліщук, Максим Макоївець, Максим Березовський, Іван Ремішевський, Захар Ткач, Тимофій Філімонов, Максим Осадчук, Георгій Рузич, Святослав Вікнянський
Тренер Микола Сохорук

Голи: Захар Ткач, 16 – Святослав Фіжделюк, 2, Олексій Бабін, 7,8

9 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-10). Гра за 3 місце
«Сокіл» (Хмельницький) – МФК «Лідер» (Суми) – 2:3 (0:2)

«Сокіл»: Андрій Савчук – Костянтин Михайлюк, Ярослав Поліщук, Максим Макоївець, Максим Березовський, Іван Ремішевський, Захар Ткач, Тимофій Філімонов, Максим Осадчук, Георгій Рузич, Святослав Вікнянський – Богдан Томусяк, Тимур Болістовський
Тренер Микола Сохорук

Голи: Костянтин Михайлюк, 14, Максим Березовський, 17 – Захар Євтушенко, 2, Максим Клименко, 7, Іван Козолуп, 13

Результати інших матчів третього ігрового дня

Турнір за 9-12 місця
ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – «КІВС-in.IT» (Львів) – 5:2
ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 3:2
МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – 2:3
«КІВС-in.IT» (Львів) – ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – 0:5

Турнірна таблиця турніру за 9-12 місця
9. ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – 3 гри, 9 очок, м’ячі 11:2
10. ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – 3 гри, 6 очок, м’ячі 8:7
11. МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 3 гри, 3 очки, м’ячі 6:7
12. «КІВС-in.IT» (Львів) – 3 гри, 0 очок, м’ячі 3:12

Турнір за 5-8 місця
ФК «Форвард» (Запоріжжя) – ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) – 1:2
ФК «Локомотив»-ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ, Одеська обл.) – FC «Sportkids» (c. Крюківщина, Київська обл.) – 2:2 (пенальті 1:3)

Гра за 7 місце
ФК «Локомотив»-ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ, Одеська обл.) – ФК «Форвард» (Запоріжжя) – 1:4

Гра за 5 місце
FC «Sportkids» (c. Крюківщина, Київська обл.) – ДЮСШ Снятин (Івано-Франківська обл.) – 2:9

Півфінал
ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – МФК «Лідер» (Суми) – 0:0 (пенальті 4:3)

Фінал
ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець»-ФК «Локомотив» (Чорноморськ, Одеська обл.) – ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – 3:0

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ