Бренд Преміум-ліга: відбулася нарада представників команд

0
4131

В її ході було обговорено організаційні аспекти та регламент майбутніх змагань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

У вівторок, 5-ого вересня, було проведену робочу народу представників команд, на які вже менш ніж за два тижні очікує старт дебютного розіграшу Бренд Преміум-ліги з футзалу. В її ході було обговорено важливі організаційні аспекти та пролито світло на регламентні норми майбутніх змагань, які розпочнуться вже 16-ого вересня.

У режимі живого діалогу жваво велося обговорення регламенту майбутніх змагань. Колективним рішенням було прийнято, що у дебютному розіграші Бренд Преміум-ліги з футзалу прийме участь не більше 16 команд, які визначитимуть імена переможця та призерів по змішаній системі. Спочатку на учасників очікуватиме груповий етап, на якому усі команди будуть розділені на чотири підгрупи по чотири учасники. За підсумками групового етапу по дві кращі команди з кожної групи продовжать боротьбу у плей-офф за призові місця, колективи, які завершать групову стадію третіми по коловій системі розіграють Кубок Виклику, а команди які фінішують у своїх групах на четвертих місцях, завершать турнір матчами за Кубок Надії, у якому боротьба також триватиме по коловій системі. Відзначимо, що усі учасники Бренд Преміум-ліги сезону 2017 років гарантовано проведуть протягом турніру по шість поєдинків.

Ігри відбуватимуться у спорткомплексі ГУНП виключно у вихідні дні, а в кожному з матчів на турнірі команди зіграють 2 тайми по 25 хвилин «брудного» часу.

Жваві дискусії велися на тему заявочної кампанії. За проханням команд кількість гравців у заявочному листі було збільшено до 30, окрім того учасники турніру до завершення групового етапу змагань зможуть дозаявляти нових гравців. Переходи гравців з однієї команди в іншу по ходу турніру будуть категорично заборонені.

Обов’язковою умовою для участі участі команд є сплата стартового внеску в розмірі 2500 гривень до 11 вересня включно за наступними реквізитами: Отримувач – Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, рр № 26009452311400 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЗКПО 38618392, призначення платежу – безповоротна фінансова допомога від команди ________. Також до 11 вересня командам потрібно підтвердити власну участь у змаганнях, надіславши попередній бланк заявочного листа на електронну адресу [email protected].

Додамо також, що жеребкування та затвердження календаря розіграшу Бренд Преміум-ліги з футзалу відбудеться 12-ого вересня о 15:00, і за його перебігом Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн.

Нагадуємо, що дебютний сезон у Бренд-лізі з футзалу стартує вже 16-ого вересня. Деталі та запис команд за телефоном: 097-102-44-72 (Олександр).

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ