Благодійний дитячий турнір «Разом до перемоги»: «срібло» та дві «бронзи» команд ДЮСШ «Сокіл»

0
882

В заключні дні літа в Карпатах відбувся Благодійний дитячий турнір «Разом до перемоги», організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області спільно із спортивним клубом «СОКІЛ» (Хмельницький), в якому приймали участь чотири команд ДЮСШ «Сокіл» різних вікових категорій.

2006 р.н.

Вихованці Віталія Розпаченюка на турнірі грали дуже обмеженим складом: ми вже повідомляли, що одразу п’ять гравців з команди цієї вікової категорії залучені до тренувань головної команди «Сокола».

Загалом в змаганнях серед команд 2006 р.н. приймали участь шість команд, які спочатку зіграли одноколовий турнір. «Соколята» посіли в ньому четверте місце, програвши три гри і здобувши дві перемоги.

В підсумку підопічні Віталія Розпаченюка грали в матчі за 3 місце, в якому перемогли ДЮСШ Крижопіль (Вінницька обл.) 4:2. Цікаво, що в коловому турнірі в грі між цими командами був зафіксований такий самий рахунок, але на користь вінничан.

Підсумкові місця
1. «Фенікс» (Харків)
2. КДЮСШ Кам’яні потоки (Полтавська обл.)
3. «Сокіл» (Хмельницький)
4. ДЮСШ Крижопіль (Вінницька обл.)
5. ФК Кодима (Одеська обл.)
6. «Футзал Юніор» (Червоноград)

2008 р.н.

Боротьбу за головний трофей в цій віковій категорії вели чотири команди, які зіграли між собою в два кола. Наша команда, тренером якої є Владислав Вербовий, до останнього матчу була серед претендентів на перемогу. В ньому потрібно було здобути перемогу з будь-яким рахунком над луцьким «Респектом». Втім, в цій грі сильнішими були лучани 7:2, які і здобули золоті медалі.

Підсумкові місця
1. «Респект» (Луцьк)
2. «Сокіл» (Хмельницький)
3. Новобузька ДЮСШ
4. ДЮСШ Коцюбинське

2010-2011 р.н.

В цій віковій категорій «Сокіл» грав двома командами – 2010 р.н. (тренер – Вадим Глуховатий) та 2011 р.н. (тренер – Олександр Бондар), а загалом змагалися сім команд. Змагання проходили в форматі одноколового турніру, переможцем якого став «Любарт 1» з Луцьку, який виграв всі шість матчів.

Команда «Сокола» 2011 р.н. стала бронзовим призером, перемігши в ключовій грі команду «Сокола», яка старша на рік, з рахунком 5:2.

Підсумкові місця
1. «Любарт 1» (Луцьк)
2. «Респект 1» (Луцьк)
3. «Сокіл» (2011 р.н.)
4. «Сокіл» (2010 р.н.)
5. «Любарт 2» (Луцьк)
6. «Респект 2» (Луцьк)
7. «Любарт 3» (Луцьк)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ