Бійці СК «Сокіл» привезли з Кубку України зі змішаних бойових мистецтв два «срібла» та «золото»

0
904

Близько сотні спортсменів майже із усіх областей України прийняли участь в Кубку України зі змішаних бойових мистецтв UF MMA, який 15-16 жовтня проходив в концерт-холі в ТРЦ «Подоляни», що в Тернополі. Ці змагання були організовані Українською федерацією змішаних бойових мистецтв UF MMA та приурочені Дню захисників і захисниць України.

Спортивний клуб «Сокіл» на Кубку України був представлений п’ятьма бійцями, один з яких змагався в віковій категорії 14-15 років, а до загальної перемоги в змаганнях учасникам потрібно було пройти шлях від чотирьох до шести перемог в залежності від вагової категорії.

Двоє з хмельничан зупинилися на чвертьфінальному бар’єрі – це Костянтин Горшечнік, який змагався серед дітей 14-15 років, та Даниїл Скрупський, який змагався серед дорослих в ваговій категорії 65,9 кг.

Ще троє бійців СК «Сокіл» пробилися до фіналу і повернулися до рідного міста з медалями. Святослав Копил в ваговій категорії 70,3 кг та Антон Свистун в ваговій категорії 65,9 вибороли срібло, а от Данило Гнатів в ваговій категорії 83,9 кг став володарем Кубку України.

Зазначимо, що всіх бійців СК «Сокіл» на Кубку України виставляв Заслужений тренер України Вадим Будзихівський.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ