«Балтіккап-2019». Підсумки турніру

0
3023

У другий ігровий день СК “Сокіл” провів ще два поєдинки, за підсумками яких і сформувалась остаточна турнірна таблиця.

3 тур

Сокіл” – “РЕЗЕКНЕ” (Латвія) – 5:1 (2:0)

“Сокіл”: Шевченко – Подлюк, Кручек, Щербань, Абзалов – Хамдамов, Первєєв, Сорока, Черниш – Ліпчинський, Чех

Голи: Хамдамов (3), Кручек (15), Подлюк (23, 29), Щербань (25)

У ранковій зустрічі “соколи” зустрічались з клубом “РЕЗЕКНЕ” з Латвії. Уже на перших хвилинах українській команді вдалось забити швидкий гол і це дозволило їй більш впевнено діяти й надалі. Гол у роздягальню від Кручека лише підтвердив ігрову перевагу номінальних господарів і в другому таймі їх було вже не спинити. Ще тричі “малинові” відзначались у воротах суперника, довівши рахунок до розгромного- 5:1 на користь хмельничан.

untitled-68

4 тур

Сокіл” – “АЖІО” (Росія) – 2:3 (0:1)

“Сокіл”: Чех – Подлюк, Кручек, Щербань, Абзалов – Хамдамов, Первєєв, Сорока, Черниш – Ліпчинський, Шевченко

Голи: Щербань (23), Подлюк (25)

Так склалось, що у заключному матчі турніру зустрілись лідери групи, які до цього поєдинку лише перемагали. В кожної з команд було по три перемоги в активі і суперникам випала чудова можливість розіграти титул переможця в особистій зустрічі. Перший тайм пройшов в абсолютно рівній боротьбі. Небезпечні нагоди виникали у обох воріт, але “соколи” більше контролювали м’яч і постійно тримали у напрузі захист суперника. Проте за сорок секунд до перерви росіяни розігнали стрімку контратаку  і Первєєв зрізав кулю у власні ворота.

Після перерви хмельничани більш старанно взялись до справи і досить швидко досягли бажаного. Спочатку Щербань скористався жахливою помилкою захисника, а через хвилину Подлюк влучним ударом вивів свою команду вперед – 2:1! Відчувши впевненість у власних силах “малинові” продовжили створювати  моменти, але довести їх до логічного завершення не зуміли. І згідно загальновідомому футбольному правилу пропустили нелогічний гол. Суддя угледів порушення у діях Хамдамова і цей фол виявився шостим командним для підопічних Романа Ковальчика. Десятиметровий удар гравець “АЖІО” впевнено реалізував і рахунок зрівнявся – 2:2. Час поволі спливав і все йшло до серії пенальті (згідно регламенту нічиї у грі бути не могло), але стрімка контратака росіян закінчилась потужним пострілом нападника гостей під поперечину воріт Чеха. Часу відігратись у “соколів” майже не залишилось. 2:3 – у підсумку і “Сокіл” займає друге місце у загальнокомандному заліку.