«Aurora Team» – «СОКІЛ». Анонс матчу

0
490

Здавалося б, 24 тур в Екстра-лізі, матчі якого відбудуться найближчими вихідними, для регулярного чемпіонату вже вихід на фінішну пряму, втім, це стосується чимало команд, яким залишилося зіграти по 4-5 матчів, але тільки не «Сокола», в якого найближчим часом розпочинається гаряча пора. Це власне про те, що команді Романа Ковальчика в період з 16-го по 27-ме березня доведеться провести чотири поєдинки, і стартує він з гри в Києві проти «Aurora Team».

Перед матчами 24-го туру в Екстра-лізі була двотижнева пауза, але обидві команди протягом неї не відпочивали, а зіграли по одній грі. Для «Сокола» це була пропущена гра з 14-го туру, і наша команда в ній поступилася львівській «Енергії» 1:3. На жаль, вона стала дещо типовою для тих ігор, коли «Соколу» не вдається досягти позитивного результату. Вже не вперше команда залишилася без очок, що стає не стільки заслугою суперника, а більше наслідком власних помилок, про які в футболі говорять «самі собі привезли». Красномовним з цього приводу був післяматчевий коментар тренера «Енергії» Степана Струка, який зазначив, що львів’яни «могли забити більше голів на помилках суперника». Акцентуємо увагу – не на власних моментах, а на помилках суперника.

Відсутність стабільності в грі «Сокола» це проблема, яку в команді розуміють, як і її причини. От і виникають перепади. Коли команда діє як один цілісний механізм, то святкуємо перемогу над «ХІТом». Коли ж йдуть власні помилки, а це ознака того, що якісь окремі ланцюжки випадають з процесу, то команду лихоманить, що відображається на результаті, а він такий, що «Сокіл» не зміг виграти жодного разу в чотирьох останніх іграх, здобувши лише нічию з тією ж «Енергією».

Якщо думати, що власні помилки заважають досягати результату лише «Соколу», то це буде помилкою. Достатньо переглянути відеоогляд останнього матчу «Aurora Team», як стане очевидним, що і її головний тренер Євген Задорожний стикається з таким, від чого має головний біль. В чвертьфіналі Кубку України киянам випав суперник з найнижчим рейтингом – це єдина команда на цій стадії кубкового турніру, яка не з Екстра-ліги, але і з «Сухою Балкою» «Aurora Team» в першому матчі намучилася, і нічийний рахунок 2:2 – це не гірший результат, який би міг бути зафіксований після фінальної сирени. «Aurora Team» пропустила два однотипних голи, яким можна знайти одне з двох пояснень: це недооцінка потенціалу суперника чи переоцінка власних можливостей. Або і те, і те одночасно.

Якби в 24-му турі не було гри між «Ураганом» та «ХІТом», то суперництво «Aurora Team» та «Сокола» мало б статус центрального в турі, але і кожний з решти матчів вікенду зі своєю перчинкою. «Енергія» в грі проти «SkyUp Futsal» просто зобов’язана якось відреагувати на те, як в грі другого кола «авіатори» розмазали львів’ян по паркету, коли перемогли 7:3. «Кардинал-Рівне» і «in.IT» тиждень тому провели між собою перший чвертьфінальний кубковий матч, підсумком якого дуже сильно залишилися незадоволені «айтішники», тож, от вам і шанс довести, що він дійсно не відображає співвідношення сил. Гра МСК «Харків» – «Рятувальник» по нинішній ситуації фактично дербі, і для команди з Сумщини це вже справа честі відіграти кожний з п’яти матчів, що в них ще є в регулярці, на такому рівні, щоб в підсумку так і не залишитися з нулем в графі перемог.

Київ. Чемпіонат України. Екстра-ліга
24 тур. 16 березня, субота. 14.00

«Aurora Team» (Київ) – «СОКІЛ» (Хмельницький)

Арбітри: Святослав Ключник, Олександр Максименко (обидва – Миколаїв), Роман Гейло (Біла Церква)
Хронометрист: Володимир Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: Олексій Банасько (Фастів)
Делегат матчу: Юрій Кравченко (Луганська обл.)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі Футзал LIVE.

В решті матчів 24-го туру зустрічаються:

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ХІТ» (Київ)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «in.IT» (Львів)
15.03 «Енергія» (Львів) – «SkyUp Futsal» (Київ)
МСК «Харків» (Харків) – «Рятувальник» (Ромни)

Прес-служба СК «СОКІЛ»