Артур Подлюк: «Треба забути про перший матч»

0
2811

Після переможного матчу над бельгійським «Галле-Гоойком» (5:3) автор хет-трику у ворота чемпіонів Бельгії Артур Подлюк відповів на питання клубної прес-служби.

– Артур, сьогодні на твоєму рахунку три забитих м’ячі. Чи пам’ятаєш, коли востаннє показував таку результативність?
– В минулому сезоні три голи забивав в матчі з «Viva Cup» на Кубок України.

– Але рівень «Viva Cup» та «Галле-Гоойку» не варто порівнювати.
– Так-так, звичайно. Команда з Бельгії набагато сильніша, в ній багато досвідчених гравців, які вже пройшли, як-то кажуть, Крим і Рим, були чемпіонами своїх країн. «Галле-Гоойк» – дуже сильна команда.

– Було таке враження, що гості після екватору другого тайму просіли.
– Так, мені здається, що вони вже сіли ближче до своїх воріт, бо були впевнені в своїй перемозі. Тому відали нам ініціативу.

– При виконанні 10-тиметрового ти був готовий до того, що голкіпер буде виходити далеко від воріт?
– Ми дивилися нарізки з іграми бельгійців, та й сьогодні я помітив на розминці, що цей голкіпер завжди вилітав під удари з воріт. На тренуваннях ми шліфуємо такі удари, і я вже знав, куди буду бити, як і те, що воротар буде виходити.

– Протягом всього матчу який, на твій погляд, відрізок гри був найважчим?
– Напевне це було, коли ми пропустили третій м’яч. Але всі хлопці – молодці, вони не опустили руки та голови, а почали працювати далі, і це дало свій результат.

– Те, що суперник набрався п’ять фолів, дало свої взнаки на дії «Сокола»?
– Так, ми розуміли, що треба лізти на шостий фол, підставлятися, і його таки заробили. На п’яти фолах суперники вже не так активно працювали у відборі, бо боялися заробити шосте порушення.

– Останні хвилини також були важкими, коли довелося вчотирьох грати проти п’яти?
– Дуже важко було проти бельгійців грати. По-перше, це вже було завершення матчу, а по-друге, видно, що «Галле-Гоойк» багато працює в цьому аспекті. Ми передивлялися їхні матчі, коли вони багато забивали з п’ятим і «Бенфіці», і «Мовістар Інтеру».

– Сьогодні довелося грати на тарафлексі – відчувалися незручності від незвичного покриття?
– Покриття було дуже добрим, і непомітно було, що ми граємо на тарафлексі. Слизько не було, і було дуже добре зчеплення.

– Здивувало, що нібито товариський матч, а на нього прийшло так багато глядачів?
– Так, здивувало. Але це, можливо, пішло нам і на користь: краще, коли багато людей приходить, показувати свою гру, а не грати, коли порожні трибуни. Дякую всім вболівальникам, було дуже добре грати за таких умов.

– Що найбільш важливе за час, що залишається до другої гри?
– Треба забути про перший матч, відпочити, і завтра дотримуватися всіх настанов тренера, так, як це зробили ми сьогодні.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ