Артур Подлюк продовжив співпрацю з «Соколом» до 31 грудня 2023 року

0
1670

Напередодні, 17 грудня, свій підпис під новим контрактом поставив Артур Подлюк. «По гарячих слідах» один з лідерів нашої команди дав свій коментар прес-службі СК «Сокіл».

– Артур, після того, як тобі надійшла пропозиція продовжити контракт, ти взяв паузу на два дні. З чим це було пов’язане?
– Потрібно було поспілкуватися з сім’єю, з батьками. В принципі, я вже знав, яке прийму рішення, але потрібно ще було поспілкуватися з сім’єю. Я не скажу, що вагався, чи підписувати новий контракт, але я з таких питань раджуся з батьком. Він мені висловив свою думку, а остаточне рішення я приймав вже сам.

– Ти в першому колі не грав, в другому провів чотири гри, і поки що в тебе без забитих м’ячів. Як відчуваєш, наскільки твоя форма повернулася після травми та тривалого відновлення?
– Думаю, що я ще не готовий, далекий від своїх оптимальних кондицій. Оцінюю їх лише в відсотків 50. Якщо порівняти мої ігри в минулому сезоні, навіть не по голах, а по ударах по воротам, то тоді я робив по 12-15 ударів за гру. Зараз же в мене і близько немає такої статистики. На це ще впливає, що зараз я в іншій четвірці, з іншими хлопцями, взаєморозуміння в нас не на високому рівні.

– Якими ти вбачаєш свої функції в своїй четвірці, де доводиться грати з менш досвідченими партнерами?
– Загалом, функції мої ті ж самі, бо я граю на тій же позиції, що були минулого сезону в першій четвірці. Але хлопці всі молоді, потрібно своїм прикладом показувати, проявляти свої лідерські якості і тягнути їх за собою. Але не тим, що брати всю гру на себе, а де потрібно підстрахувати, де потрібно – відпрацювати за когось.

– Ти в «Соколі» багато років, що думаєш про умови в клубі для сприяння зростанню майстерності футболістів?
– Думаю, що такої команди в Україні немає. Для молодих гравців тут ідеальні умови для професійного росту. До нас в більшості приходять неготові гравці і їх потрібно вчити. Можна сказати, що вони зростають в «Соколі» з нуля. Думаю, що Роман Миколайович – такий тренер один в Україні, а, можливо, і не тільки в Україні, що так наполегливо працює з молодими гравцями, виводить їх і дає шанс грати на високому рівні.

– На який термін ти продовжив контракт з нашим клубом?
– На три роки, до 31 грудня 2023 року.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ