Артур Подлюк: «Кожна гра загартовує нас і робить сильнішими»

0
4451

Віце-капітан «Сокола» Артур Подлюк – про початок чемпіонату, власні амбіції та задачі на сезон.

– Оціни початок сезону для себе?

– Початок ігрового року я оцінюю не надто добре. Вже пройшло чимало ігор у чемпіонаті, але в них я приніс недостатньо користі для команди. Лише два голи, натомість аж дві червоних картки. Можливо, виною цього було надмірне бажання допомогти команді, але факт залишається фактом – своїми вилученнями я підвів одноклубників, тренерів та вболівальників. У подальшому докладу всіх зусиль для того, щоб якнайкраще проявити себе і своїми діями змусити наш клуб перемагати.

– Твої враження від старту чемпіонату?

– Враження більш позитивні, так як відбулось багато кадрових змін у колективі, прийшли молоді гравці, вони потроху адаптуються і вливаються у команду, і це, безсумнівно, епізодами впливає на результат. Але з кожною грою ми все більше додаємо у майстерності , а головне, стаємо більш впевненими у власних силах. Тренерський штаб багато працює з нами, і це неодмінно дасть свій результат. Це просто питання часу. Кожна гра загартовує нас і робить сильнішими.

– Попереду у команди досить важкий календар – два поєдинки проти чемпіона – «Продексіма», виїзди в Івано-Франківськ та Рівне. Які очікування від цих матчів?

– Усі хлопці розуміють важливість найближчих поєдинків. Ми ретельно готуємось до цих ігор, вивчаємо суперників, але все одно робимо акцент саме на власну гру. Задача перед нами стоїть лише одна – перше місце, а тому відштовхуватись ми мусимо лише від своїх амбіцій та можливостей. Я бачу шалений потенціал у команди, а, отже, наше майбутнє залежить лише від нас. Чемпіонат тільки розпочався, але при нинішньому форматі чемпіонату кожна гра є надважливою.

– До речі, попереду матч Кубку Ліги. Наскільки відповідально плануєте підходити до нового турніру?

– Я вважаю, що не має бути відокремлення та поділу турнірів на головні та другорядні. Наш президент і тренер – максималісти, а тому, повторюю, задача стоїть одна – завоювати перше місце та виграти Кубок Ліги та Кубок України. Можливо, мої слова здаються занадто самовпевненими, але без впевненості у власних силах неможливо реалізуватися як професіонал. Я знаю, що це не лише моя думка, але й усіх хлопців. Тому, повторюю – задача лише одна – перемога.

– В наступному турі Екстра-ліги ви зустрічаєтесь з «Ураганом». Що скажеш про майбутнього суперника?

– Хороша команда з рядом досвідчених виконавців. Нас очікує важка гра, але потрібно вигравати. В турнірній таблиці нас розділяє всього 3 залікових бали, а значить потрібно зрівнюватись з ними. Ми впевнені у власних силах та їдемо в Івано-Франківськ за перемогою.

– Які задачі ти ставиш перед собою, виступаючи за «Сокіл»?

Задача одна – допомогти команді здобути чемпіонство та вийти у єврокубки. Усі мої дії як на полі, так і поза його межами будуть направлені на здобуття саме цієї мети. Я бачу себе частиною клубу, за яким стоїть праця та зусилля багатьох людей, і це велика відповідальність. Ми з хлопцями розуміємо це і будемо прагнути віддячити за довіру. Є бажання поборотись за титул кращого бомбардира чемпіонату, але підкреслюю – це не є головним, і ні в якому випадку не буде відзначатись на моїй командній грі. Я частина цілого і лише спільними зусиллями ми можемо здобути бажане.

– Останнє питання: чого саме забракло, на твою думку, «Соколу» у програних поєдинках ?

– У матчах з «ХІТом» та «Титаном» нам не вистачило забитих голів. Створили досить моментів, щоб перемогти, але не усіх їх реалізували. Потрібно більше працювати і результат неодмінно прийде.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ