Артем Глас: «Від продовження співпраці виграють як клуб, так і самі гравці»

0
1621

Голова СК «Сокіл» Артем Глас прокоментував перепідписання контрактів Андрієм Хамдамовим та Артуром Подлюком, які продовжили свою співпрацю з нашим клубом до 31 грудня 2023 року.

– Артем Вікторович, напередодні два наших гравці, Андрій Хамдамов та Артур Подлюк, пролонгували свої контракти. Наскільки це для нашого клубу важлива подія, і як проходили перемовини з обома гравцями?
– Загалом, я хочу сказати, що порівнюючи мої особисті перемовини з деякими гравцями, які вже на сьогоднішній день, на щастя, не є гравцями нашої команди, то перемовини з Андрієм та Артуром пройшли в хорошому, позитивному, робочому, конструктивному руслі. Вважаю, що ці два гравці зробили правильний крок стосовно підписання нових контрактів. Я впевнений, що їхнє перебування в спортивному клубі «Сокіл» додасть можливості розвиватися клубу, додасть можливості їхньому особистому розвитку. І та мета, яка стоїть перед клубом на сьогоднішній день, вона разом з цими гравцями стане можливою щоб її досягнути. Я впевнений, що в їхньому особистому розвитку це буде дійсно правильний та вірний спортивний шлях. Я думаю, що від продовження співпраці виграють як клуб, так і самі гравці.

– Обидва гравці продовжили контракти на три роки – чому про саме цей термін йшлося в перемовинах, а не, наприклад, рік-два або чотири?
– Справа в тім, що за рекомендацією нашого головного тренера Романа Миколайовича Ковальчика саме три роки – це той термін, коли він може планувати підготовку щодо цих гравців, планувати ігровий цикл, і формуючи роботу по підготовці команди, він впевнений в тому, що він на цих гравців може розраховувати протягом певного проміжку часу.

– Яка позиція «Сокола» стосовно того, що Андрій Хамдамов та Артур Подлюк можуть зацікавити сильні європейські клубі в той час, як вони мають діючі контракти?
– Це стосується насправді нашого кожного гравця, тому що на сьогоднішній день ні для кого не секрет, що вектор розвитку і популяризації спортивного клубу «Сокіл» спрямований на Європу. Якщо клубу буде відповідна пропозиція від топового європейського клубу, звичайно, ми допоможемо Андрію, Артуру чи іншому гравцю себе реалізувати. Але після того, коли ми розуміємо, що ці гравці віддані нашому клубу, ми готові і посприяти їхньому майбутньому працевлаштуванню в хороших топових європейських футзальних клубах.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ