Андрій Хамдамов і Руслан Шеремета: «Коли ювілеїв не чекаєш, вони приходять швидше»

0
5308

У грі 6-го туру Екстра-ліги проти «ІнБев/НПУ» відразу два гравця «Сокола» відзначили ювілеї – Андрій Хамдамов зіграв 70-у гру за клуб і забив 40-й гол, Руслан Шеремета забив 30-й гол у складі «Сокола». Ми вирішили поспілкуватися відразу з двома ювілярами і задати їм кілька питань:

Останній матч для кожного з вас став ювілейним. Знали про це?

Хамдамов:

– Відверто кажучи, я ніколи не думаю про статистику і ювілеї. Хлопці кажуть, що на сайті є розділ, де є статистика по всім гравцям, які грали і грають в команді – хто скільки зіграв і хто скільки забив (є – сторінки «Гвардійці» та «Бомбардири» в розділі «Клуб» – ред.) , і було б цікаво зайти і подивитися, у кого які там цифри, але під час гри я точно не пригадую, ювілейний це у мене матч або гол, чи ні. І взагалі, я помітив, що чим менше стежиш за своїми ювілеями, тим швидше вони приходять (посміхається). Мене більше хвилюють успіхи команди, і радує, що останнім часом у нас багато чого виходить.

Шеремета:

– Якщо чесно, то я не веду статистику, але приємно. Удвічі приємно, що це приносить користь команді, і ми в цьому матчі виграли.

Кілька слів про минулий матч?

Хамдамов:

– Для мене було очевидним те, що ми виконали установку тренера, яку він дам дав перед матчем. Головне, на що звернув увагу Роман Миколайович – грати до останньої секунди. У «ІнБев/НПУ» зібрані молоді, честолюбні гравці з характером, деякі з них раніше працювали з нашим тренером, він знає, на що вони здатні, і він попросив максимально уважно зіграти з першої до останньої секунди матчу. У першому таймі це не дуже вийшло, а в другому вдалося. Приємно було, коли тренер після матчу подякував нам за гру. Суперник хороший, але в цій грі ми були сильнішими.

Шеремета:

– У нас був хороший настрій. Ми йдемо на першому місці і розуміємо, що якщо хочемо утримувати лідерство, то повинні вигравати в кожному матчі. Були кадрові проблеми – через дискваліфікацію пропускали гру Педяш і Мартинюк, і подвійно приємно, що наша молодь (Вербовий і Кіт) не підвела. Помітно, що хлопці стараються і справою доводять, що не дарма знаходяться в колективі. Так, у першому таймі не все виходило, не використали багато моментів, і в обороні допустили помилки, але в другому підправили приціл і добилися перемоги.

Прес-служба «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ