Андрій Федюк: «Ми дуже далеко не заглядаємо»

0
542

Головний тренер львівського клубу «in.IT» Андрій Федюк відповів на питання за підсумком матчу його команди проти хмельницького «Соколу» (0:2) в 7-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Андрій, перше питання таке. У Вас сьогодні два гравці дебютували в команді. Чи був ризик в тому, що Ви одразу їх кинули в котел гри, не давши їм якогось часу на адаптування? Як оціните дебют Стегніцького та Білюка?
– В нас немає інакшого виходу, в нас не така вже велика лава запасних. Де, як не в таких іграх, їм набиратися досвіду?

– Ви в першому таймі перейшли на гру з п’ятим в той час, коли у «Сокола» на майданчику була друга четвірка. Це було ситуативне рішення?
– Планували. В нас команда не готова ще функціонально на сто відсотків до ігор в чемпіонаті Екстра-ліги. Тому таким чином збивали темп і намагалися створити моменті біля воріт суперника.

– Ваш колега, Сергій Гупаленко, в одному з коментарів сказав, що в нього була розмова з керівництвом з приводу подальшої долі команди. До Нового року грають, а потім будуть оновлюватися. Щось подібне, або чи є у Вас кредит стосунків з президентом? Чи буде оновлення, чи будете грати цим складом, чи залучати якихось молодих львівських гравців?
– Ми зараз живемо в такий час, що ми дуже далеко не заглядаємо. Звісно, що в команди є плани, і плани досить амбітні, але озвучувати їх на місяць, на два зараз в нашій державі це авантюра.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ