Андре Броканелло: «Дуже важливо, щоб молоді гравці «Сокола» були задіяні в грі, щоб потім їх брали до збірної»

0
1902

Головний тренер херсонського «Продексіму» Андре Броканелло прокоментував матч його команди проти хмельницького «Соколу» (7:1)

– Перше, що хочу сказати, що я задоволений, що ми знову повернулися грати тут, в Херсоні. Дуже прикро, що наші фанати, наші вболівальники не змогли насолодитися цим видовищем, нашими гравцями;

– Стосовно матчу, ми заздалегідь, ще коли йшли на гру, знали, що суперник нас буде чекати на середині майданчика;

– Це матч, в якому завжди потрібно зберігати багато спокою і дуже швидко віддавати пас;

– Суперник грав тільки за рахунок наших помилок, вони самі нічого не створювали;

– Починаючи з 15-ї хвилини команда включилася, забила перший гол, другий. Я дуже радий, що Білоцерківець нарешті включився у гру, тому що ми дуже потребуємо його протягом всієї ліги;

– Я задоволений результатом 7:1 і тепер я думаю, що ми стали лідерами чемпіонату.

– Що стосується гри новачків – Клаудіньо, Даніеля, епізодами у другому таймі виглядали дуже непогано. Чи означає це те, що хлопці потрохи входять до гри?
– Клаудіньо вже грав тут в минулих сезонах. Даніель приїхав тільки два тижні тому, і ще нам не вистачає третього гравця, дуже важливого, це – Роніньо. Гадаю, що коли вони всі три будуть в формі, з ними це буде просто неймовірна четвірка.

– Питання по команді «Сокіл» (Хмельницький). Це молоді хлопці 2003, 2004 років народження. Як Вам ці хлопці, які тільки-тільки дебютують в найсильнішій лізі України?
– Це дуже молода команда. Я думаю, що в збірній України за кілька років пройде зміна поколінь, і дуже важливо, щоб в таких командах, як «Сокіл», вони були задіяні в грі, щоб потім їх брали до збірної. Тільки так можна набуватися досвіду, набиратися більше ігрових хвилин, і стати справжніми професіоналами.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ