Алаверди від «Сокола»: перемога над «Кардиналом-Рівне» в другій товариській грі

0
938

Після гри з «Кардиналом-Рівне» тижневої давнини головним тренером «Сокола» Романом Ковальчиком були зроблені певні висновки, і насамперед вони стосувалися змін в складах четвірок. Два новачки, Андрій Богославський та Данііл Чижик, були переведені до першої четвірки, а Микола Сохорук та Вадим Данилюк склали компанію Богдану Токару та Олегу Гуцуляку в другому квартеті. Викликано це не було жодним чином результатом гри в Рівному, а заради того, щоб випробувати якісь інші варіанти, які зможуть підсилити і урізноманітнити гру команди.

Гості активніше розпочали гру, більше володіли м’ячем, але ближче до середини першого тайму «Сокіл» різко розвернув гру, і моменти біля воріт Бакінського пішли один за одним. Спочатку Токар після нашої багатоходової комбінації опинився наодинці з воротарем рівнян, але пробив в нього. Згодом свої шанси не використали Богославський та Хамдамов. На 15-й хвилині запам’ятався дальній удар Сохорука після розіграшу кутового, на який зреагував Бакінський. До кінця ж тайму знову був на видноті Богославський, але з двох відмінних моментів не реалізував жодного. Хоча на 16-й хвилині, коли спрацював пресинг у виконанні Хамдамова, після передачі нашого капітана складніше було не забити, ніж забити, але новачок «Сокола» не скористався і цією нагодою. Перший тайм – 0:0.

По перерві в командах відбулися зміни воротарів, і першим міг бути засмучений Дяченко, але його після потужного удару Чижика виручила поперечина. За хвилину у всій красі показав себе Шевченко, який не дозволив переграти себе Басичу. З кожною хвилиною перевага «Сокола» набирала оберти, і в голи вона втілилася в середині другого тайму. На 30-й хвилині багатоходівка «Сокола» завершилася прострілом зліва від кутової позначки Абзалова, і дальню штангу замкнув Данііл Чижик. За кілька секунд він же ледь не оформив дубль, але після розіграшу стандарту поцілив у штангу. Не пройшло і хвилини, як Шевченко довгою передачею знайшов біля володінь Дяченка вільного Сохорука, Микола підробив трохи м’яч і з розвороту потужним ударом увігнав його в дев’ятину – вийшов такий собі гол-шедевр.

На 33-й хвилині «Сокіл» назбирав п’ять фолів, а невдовзі необережні дії Богославського призвели до шостого порушення. Шевченко тиждень тому, в грі в Рівному, відбив 10 метрів у виконанні Горпинича, блискуче зіграв наш воротар і цього разу після удару Владислава Сорокіна. З 35-ї хвилини у «Кардиналу-Рівне» Ланко постійно грав п’ятим польовим, але і гості не змогли створити бодай один гольовий момент, і «Сокіл» не знайшов можливості, щоб влучно пробити по порожнім воротам.

Тож, «Сокіл» реваншувався за поразку в Рівному 0:2 з тим же самим рахунком, і найближчими днями наша команда буде зосереджена на тренувальному процесі, який триватиме до вівторка, коли підопічні Романа Ковальчика вирушать до Львова на «Кубок Львівщини».

«Сокіл» (Хмельницький) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 2:0 (0:0)

3 серпня. Товариський матч
Хмельницький

Арбітри: Каріна Лучковська, Максим Куцак (обоє – Хмельницький)

«Сокіл»: Ярослав Кожуховський (Сергій Шевченко, 21) – Андрій Богославський, Данііл Чижик, Андрій Хамдамов, Костянтин Абзалов – Богдан Токар, Олег Гуцуляк, Вадим Данилюк, Микола Сохорук – Владислав Первєєв, Олександр Орган, Ростислав Ростківський, Артур Хібовський
Головний тренер Роман Ковальчик

«Кардинал-Рівне»: Ілля Бакінський (Дмитро Дяченко, 21) – Володимир Кручок, Олександр Басич, Роман Горпинич, Євген Ланко – Максим Малиновський, Дмитро Скибчик, Сергій Кравчук, Владислав Сорокін, Вадим Тютюрай, Любомир Парфенюк
Головний тренер Олександр Бондар

Голи: Данііл Чижик, 30, Микола Сохорук, 31

Попередження: Владислав Первєєв, 28 – Максим Малиновський, 30

На 34-й хвилині Владислав Сорокін («Кардинал-Рівне») не реалізував 10-тиметровий (воротар)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ