Преміум-ліга: «Сокіл-2» – «Лада». Анонс матчу

0
2419

«Сокіл-2» – «Лада».

Преміум-ліга з футзалу-2019/2020. 12 тур

18 січня. 16:15. Спорткомплекс ГУНП.

У 12-му турі Преміум-ліги молодіжну команду «Сокола» очікує надважлива зустріч проти клубу «Лада». Важлива з точки зору, як турнірного становища, так і психологічного настрою перед заключними турами групового етапу. Після одинадцяти зіграних турів «соколята» посідають 14-те місце, а їх майбутній опонент – 15-те. Здавалось би різниця лише одна сходинка, але відмінність в них колосальна. Останнє та передостанні місця Преміум-ліги вилітають напряму до дивізіону рангом нижче, а ось три вищестоящих позиції будуть грати перехідні ігри, за підсумками яких і сформується поповнення вищої ліги на наступний сезон.

У світлі цих зрушень важливо пригадати матч минулого туру проти «Прикордонника». Втративши перемогу за 16 секунд до фінальної сирени, наша молодь сама перетворила завтрашню дуель у ключове протистояння. «Лада» ж тиждень тому ледь не створила справжню сенсацію, коли на останніх хвилинах скоротила перевагу клубу «Beerloga» до мінімуму, однак дива так і не трапилось. Але й програний матч яскраво довів, що хоч у «бордових» є проблеми з виконавчою майстерністю, однак з характером та дисципліною повний порядок. А саме ці якості в матчах подібного калібру і стають головним фактором для успіху.

70904954_2125453517750498_7293559916986368000_o

Що стосується персоналій, то в складі нинішнього «Алмазу» виділяються два виконавці – Кацетадзе та Шевченко. Саме останній є головною зіркою колективу та незмінним лідером клубу. З вісьмома забитими м’ячами він також є найкращим бомбардиром команди і майже уся гра будується через його індивідуальні якості – швидкість,  відмінне вміння читати гру та вчасно віддати передачу. Найкращим голеадором «Сокола» є Омарі, який зараз набрав відмінну форму і постійно веде за собою партнерів. Не обійшлось й без кадрових втрат – через травму у «малинових» не зможе зіграти Гончар, а у «Лади» Замогильний перебрав жовтих карток і пропустить ключову зустріч.

Чи зуміють «соколи» довести власну турнірну перевагу в особистому протистоянні, ми зможемо побачити завтра. Місце незмінне – спорткомплекс Нацполіції. Час гри – 16:15.

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гринь, Омарі, Стрельцов, Донець, Данилюк, Барабаш, Чорний, Храпач, В’язовецький, Ожеледа, Сохорук, Боднар

«Лада»: Величко, Романенко, Суховерко, Шевченко, Остапущенко, Андрушко, Новіцький, Даценко, Кацитадзе, Михайлов, Ростківський, Хомишен

Прес-служба СК «Сокіл»

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ