«Сокіл-3» виходить у плей-офф Преміум-ліги

0
3937

Третя команда нашого клубу свій черговий матч грала проти «Тетри». Наші хоч і поступилися, та за тур до завершення регулярного чемпіонату забезпечили місце в 1/4 фіналу.

До звітного матчу проти «Тетри» «соколята» не могли розраховувати на багатьох гравців, які перебувають на зборах у Словенії. Тому на лавці запасних була всього одна заміна. А керував діями команди Дмитро Побережник. У цій ролі він підмінив Віталія Розпаченюка, який теж у Словенії.

Сокіл-3 – Тетра – 1:4 (0:3)

Сокіл-3: Чайка, Мельник, Ноль, Оліферчук, Роговський, Кравчук

Тетра: Скалій, Кузьмін, Смоляренко: Задерейко, Нужда, Михайльчук, Диняк, Шляховий, Ахмедов

Голи: Ноль (53) – Скалій (4), Диняк (5), Задерейко (7), Кузьмін (44)

Попередження: Роговський (13)

Місце у воротах «Сокола-3» зайняв Чайка. Він помітно нервував, оскільки вперше вийшов в основі в матчі дивізіону 1. Й це далося взнаки. Протягом перших семи хвилин «Тетра» тричі вразила ворота нашої команди після не надто складних ударів. Здавалося, що далі юний голкіпер «попливе». Та в подальшому він неодноразово рятував команду й решту матчу відіграв доволі надійно.

Ще до голів «Тетри» забивати за «Сокіл-3» міг Ноль. Йому не вистачило долі секунди, щоб встигнути на класний простріл Мельника з флангу. Це й ж дует створив наступний момент біля воріт Шляхового (саме він зайняв місце голкіпера через відсутність Алексейчука і Шевченка). Та Ноль з семи метрів пробив у воротаря.

Активність Ноля на старті не згасла й в подальшому. Він був найбільш активним в атаці й наніс майже половину командних ударів. Чимало пробивав і капітан команди Роговський. І саме ці двоє стали співавторами гол «Соколі-3». Роговський сильно пробив метрів з семи, а Ноль вчасно підставив ногу і переправив м’яч у ворота.

На той момент «соколята» уже почали випробовувати гру з п’ятим. В усіченому складі це в них виходило не надто вдало. І одна з помилок дозволила забити Кузьміну. У відповідь забивати мали Оліферчук і Мельник. Спочатку перший сильно пробив з правого флангу і м’яч, влучивши у дві штанги, вилетів в аут. Згодом цей дует класно обігрався в стіночку і Мельник бив з лінії штрафного майданчика – штанга.

Апогеєм нефарту в реалізації стало пенальті нереалізоване пенальті. Роговський увірвався до штрафного майданчика і був збитий Шляховим. Сам же постраждалий і відійшов до позначки і влучив у голкіпера.

У підсумку поразка з рахунком 1:4. Попри це, «Сокіл-3» за тур до завершення регулярного чемпіонату забезпечив собі місце у плей-офф. Останній матч перед 1/4 наші зіграють із «Фемідою-Старлайф».

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ